MÖBLER / Bord / Slagbord 13899356
nr 1389 9356
Slagbord
1800-tal. Bredd: 33+ 2x70, djup: 103 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:56:34
1.700 kr
1.800 kr